Płatki śniadaniowe ekologiczne Carrefour BIO

Płatki śniadaniowe ekologiczne Carrefour BIO

Płatki śniadaniowe są rozwiązaniem dla osób, które rano nie mają czasu bądź ochoty na większe śniadanie. Dodatek jogurtu naturalnego czy mleka sprawi, że posiłek będzie pełnowartościowy i sycący.

  • kukurydza, z której wyprodukowane są płatki śniadaniowe, pochodzi z upraw ekologicznych. Jest doskonałym źródłem łatwo przyswajalnej energii oraz błonnika pokarmowego, dzięki czemu reguluje trawienie i ułatwia wypróżnianie.
  • płatki kukurydziane dostarczają witamin z grupy B, które regulują pracę układu nerwowego oraz mięśniowego, pozytywnie wpływają także na pamięć i koncentrację. Płatki kukurydziane są naturalnym produktem bezglutenowym, mogą być spożywane przez osoby z celiakią oraz alergią na gluten.
  • są źródłem magnezu i potasu, składników często niedoborowych w tradycyjnej diecie. Magnez wpływa na pracę mięśni, wraz z potasem zapobiega występowaniu skurczów. Potas reguluje również ciśnienie krwi, jest bardzo ważnym składnikiem diety osób z nadciśnieniem tętniczym.

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną

Zobacz gazetkę

Sprawdź produkty z gwarancją niskiej ceny

Sprawdź szczegóły

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Szczegóły